Autyzm ćwiczenia stolikowe zestaw 2
Zestaw został zaprojektowany tak, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców. Podczas zajęć z terapeutą dziecko nabywa umiejętności, które potem doskonali i utrwala podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Zintegrowane, spójne działanie przynosi najlepsze efekty i pozwala cieszyć się postępami dziecka.
Materiał zawarty w teczce charakteryzuje:
- duży format,
- spokojna tonacja kolorów,
- czytelne ilustracje.
Dla kogo?
Dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
dla dzieci zagrożonych autyzmem,
dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Nowe narzędzia metodyczne w zestawie 2:
dziennik wydarzeń - pomaga w budowaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej,
zadania z sylabami - pierwszy zestaw zawierał samogłoski; w drugiej części stopniowo przechodzimy do sylab otwartych.
Zawartość zestawu:
60 kart ćwiczeń.
| Cena det. | 265,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2020-01-01 |
| Rok wydania | 2020 |
| Autor | Agnieszka Bala |
| Wydawca | Wir (T) |
| Format | 340 x 272 |
| Liczba stron | 60 |
| Oprawa | Twarda |
| EAN | 9788366422698 |
| Numer katalogowy | 503923 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.





















