Coś słodkiego!
Numer katalogowy
665881
Kontynuacja niezwykle lubianej serii kulinarnej. Dwie nowe, wspaniałe książki z oryginalnymi przepisami.
Z tej książki dowiesz się, jak upiec bezę doskonałą i przygotować wspaniały karmel, jak sprawić, żeby biszkopt nie opadł, a kruche ciasto rozpływało się w ustach. Ponad 60 pomysłów na ciasta i desery: owocowy tort Pavlova, mus potrójnie czekoladowy, sernik z morelami, wspaniałe makaroniki, cytrynowe magdalenki, brownie z migdałami, malinowa tarta – w Coś słodkiego! znajdziesz niezawodne przepisy na te oraz inne pyszności.
| Cena det. | 39,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2015-04-22 |
| Rok wydania | 2015 |
| Autor | Valery Drouet, Pierre-Louise Viel |
| Wydawca | Buchmann |
| ISBN | 9788328019034 |
| EAN | 9788328019034 |
| Numer katalogowy | 665881 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











