Czarodzieje i ich dzieje - 04
Numer katalogowy
570492
Kategorie: Komiksy, komiks amerykański, fantastyka
Czwarty tom serii o przygodach dzielnej drużyny Miki i Magowie. Wejdź do świata legend, mitów i przepowiedni, dzielnych bohaterów, wielkich przygód, dalekich wypraw, starożytnych artefaktów, magów, królów, wojowników, smoków... a także znakomitego humoru! Odkryj nowe przygody znanych disnejowskich bohaterów w świecie fantasy! Drużyna Miki i Magowie musi odnaleźć tajemniczego władcę, który według przepowiedni ma zjednoczyć wszystkie ludy przed nowym brzaskiem i uzyskać moc smoka. Podczas wyprawy Miki, Goofy, Donald i Fafnir poznają kolejne królestwa, mierzą się z wieloma niebezpieczeństwami, groźnymi wojownikami i mrocznymi zastępami, spotykają dawnych wrogów, takich jak Czarny Piotruś i Fantomen, a także wiernych sprzymierzeńców: Minnie, Klarabellę, Grandalfa.
Czy zdołają przywrócić pokój i harmonię wszystkim krainom? Jakie przygody czekają ich w Oberonie, nadrzewnym królestwie legendarnych elfów, i na arenach w świecie mocarnego Orosa? Czy są gotowi stawić czoło przeznaczeniu?
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w „Legendary Collection Wizards of Mickey": 1. „Aurora", „Magicraft"; 2. „Oberon", „Arena", „Destino".
| Cena det. | 99,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2023-09-27 |
| Rok wydania | 2023 |
| Scenarzysta | Matteo Venerus, Silvia Martinoli, Gabriele Panini |
| Ilustrator | Roberto Marini, Fabio Pochet, Valerio Held, Francesco D’Ippolito |
| Tłumacz | Jacek Drewnowski |
| Wydawca | Egmont |
| Seria | Czarodzieje i ich dzieje |
| Format | 13.2x19.4 |
| Liczba stron | 368 |
| Oprawa | Twarda |
| Druk | kolor |
| EAN | 9788328155237 |
| Numer katalogowy | 570492 |
| Adres e-mail producenta | [email protected] |
| Nazwa producenta | Story House Egmont |
| Adres pocztowy producenta | Warszawa 00-189 Inflancka 4C |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.















