Miłosne mono/poli

Numer katalogowy
734998
49,90 zł
Cena det.: 49,90 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: Zwierciadło

Relacja to gra zespołowa.

Jak dobrze grać i wygrać?

Zapomnij o „poradnikach dla par”, które każą dopasować się do schematów.Z nami nauczysz się tworzyć relacje według własnych zasad – świadomie, z odwagą i uważnością.Miłosne Mono/Poli to nie kolejna książka o „poprawianiu” związku. To nowatorski przewodnik po realnych modelach relacji – monogamicznych, otwartych, poliamorycznych i tych wszystkich „pomiędzy”. Autorzy w sposób lekki, ale zarazem w pełni profesjonalny, oparty na aktualnej wiedzy oraz praktyce, przybliżają modele relacji, które istniały od zawsze – a całkiem niedawno zostały dopiero nazwane. Pokazują też, że każda relacja – nawet anarchiczna – ma swoje reguły. Pomagają zrobić pierwszy krok, którym jest rozpoznanie własnych potrzeb i otworzenie się na nie. Podają też wskazówki oraz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć taką relację, jakiej naprawdę chcesz i potrzebujesz. Bez udawania. Bez ciśnienia. Za to w zgodzie ze sobą.Bo tworzenie relacji to nie bajkowa love story. To samoświadomość, uważność oraz codzienna praca. I gra zespołowa. A jeśli dobrze poznasz jej zasady i będziesz się do nich stosować – możesz wygrać…

***

Michał Sawicki

Psycholog, seksuolog, terapeuta, promotor pozytywnej seksuologii, wykładowca akademicki związany z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi spotkania superwizyjne w organizacjach niosących pomoc psychologiczną osobom w kryzysie. Autor książki Seks bez presji. Jak nie gzić się po ciemku (Wydawnictwo Zwierciadło).

Michał Tęcza

Seksuolog, edukator seksualny, trener, wykładowca akademicki, profilaktyk. Promotor zdrowia seksualnego, specjalista do spraw pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Koordynator projektów inkluzywnych oraz profilaktycznych, autor tekstów i publikacji na tematy związane z edukacją seksualną, edukacją włączającą i prawami człowieka.

Magdalena Kuszewska

Dziennikarka, reporterka związana z „Newsweekiem“, podcasterka, trenerka komunikacji, autorka i współautorka książek, m.in. Gładko. O polskim wstydzie, obsesji młodości i intymnych operacjach plastycznych, Trzeci element. Co zaburza nasze związki i jak sobie z tym radzić (z dr. Robertem Kowalczykiem). Publikowała m.in. w „The Warsaw Voice”, „Twoim Stylu”, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Vogue” i na portalu Onet.pl.

Cena det. 49,90 zł
Data wydania 2025-06-18
Rok wydania 2025
Autor Michał Sawicki, Michał Tęcza, Magdalena Kuszewska
Wydawca Zwierciadło
ISBN 9788381326582
EAN 9788381326582
Numer katalogowy 734998
Wydanie wydanie 1
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.