Zajączek z akcesoriami
Numer katalogowy
790594
Króliczek radośnie kica, rusza pyszczkiem oraz uszami i ogonkiem, niczym prawdziwy królik.
Miły w dotyku plusz z pewnością przyniesie dużo radości każdemu dziecku.
W zestawie z akcesoriami do pielegnacji oraz torbą do przenoszenia króliczka.
Zasilanie: 2xAA (brak w zestawie)
Wiek: 3+
Wymiary opakowania: 43x19.2x28 cm
| Cena det. | 222,87 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2022-11-08 |
| Wydawca | ASKATO |
| Format | 435 x 285 x 195 mm |
| ISBN | 6901440117225 |
| EAN | 6901440117225 |
| Numer katalogowy | 790594 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











