Informatyka Lubię to! podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej EDYCJA 2025-2027

Numer katalogowy
787298
26,90 zł
Cena det.: 26,90 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: Nowa Era

Nowa Edycja 2025–2026 Podręcznik „Lubię to!” dla klasy szóstej rozszerza zagadnienia dotyczące internetu poznane w klasie czwartej.
Rozwija wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier komputerowych.
Uczy, jak korzystać z arkusza kalkulacyjnego i edytora grafiki. Ponadto pokazuje, jak tworzyć ciekawe projekty w programie Canva.
Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką. Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”.
Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.
Co zmieniliśmy w podręczniku? Pogłębiliśmy poznane wcześniej zagadnienia dotyczące internetu, dzięki czemu uczeń może być bardziej świadomym i odpowiedzialnym użytkownikiem tej sieci.
Zaktualizowaliśmy treści, aby uczeń rozwijał umiejętności informatyczne, opierając się na najnowszych informacjach i wersjach programów. Dodaliśmy temat omawiający wybrane zastosowania programu Canva, dzięki czemu uczeń może tworzyć ciekawe projekty w popularnym programie dostępnym dla szkół.

Cena det. 26,90 zł
Data wydania 2025-07-16
Rok wydania 2025
Autor Kęska Michał
Wydawca Nowa Era
Format 240 x 170 x 6 mm
Liczba stron 128
Oprawa Miękka
ISBN 9788326752339
EAN 9788326752339
Numer katalogowy 787298
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.