Artur sawicki opowiada o owadach i pająkach

Numer katalogowy
786401
Cena det.: 39,00 zł
Dostępność: Niedostępne
Wydawca: Multico
Seria: Opowiada o

„Artur Sawicki opowiada o owadach” to książka niezwykła, tak jak niezwykłe są owady, o których autor opowiada. I te najpospolitsze, jak biedronka czy trzmiel, i zupełnie niepospolite, takie jak modliszka. Każdy z nich ma zaskakujące zachowania, specyficzną dietę, czasem inną dla dorosłych, a inną dla larw, i ubarwienie, które ma ściśle określone funkcje. Zaskakujący jest również ich rozwój osobniczy. Niektóre larwy zupełnie nie przypominają osobników dorosłych, a niektóre tylko nieznacznie się od nich różnią. A w dodatku, choć małe, owady są najliczniejszą grupą zwierząt i mają wielkie znaczenie dla naszej przyrody. Prócz nich autor prezentuje cztery najpospolitsze pająki, zwierzęta często mylone z owadami. Wszystko ilustrowane znakomitymi zdjęciami.
• Bliskie spotkania z istotami prawie kosmicznymi
• Bezwzględni drapieżcy i łagodni pracusie
• Samotnicy i grupy rodzinne
• Okazja do przyjrzenia się z bliska niedostrzeganym na co dzień

Artur Sawicki jest z wykształcenia leśnikiem, pracował jako redaktor naczelny dwutygodnika „Las Polski”. Za swoją pasję dziennikarską w 2003 roku został wyróżniony pierwszą nagrodą w konkursie Lasów Państwowych im. Dyrektora Adama Loreta. Obecnie pracuje w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Jego pasją jest popularyzacja wiedzy przyrodniczej. Zakochany w Bieszczadach, od ponad 20 lat bada chrząszcze z rodziny kózkowatych w Paśmie Otrytu. Drugą jego pasją jest fotografia przyrodnicza.
Cena det. 39,00 zł
Data wydania 2016-06-22
Rok wydania 2016
Autor Artur Sawicki
Wydawca Multico
Seria Opowiada o
Format 265 x 235 x 14 mm
Liczba stron 120
Oprawa Twarda
ISBN 9788377633007
EAN 9788377633007
Numer katalogowy 786401
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.