Opowieści z innej bajki, czyli niepamiętnik psychoterapeutki
Marta Nowak Kulpa opowiada historie z pogranicza życia i śmierci. Szczodrze dzieli się w nich swoim klinicznym doświadczeniem. W poruszających opowieściach zawarta jest wirtuozeria i zawodowe mistrzostwo. Jak wszystkie głębokie przekazy, te również mają wiele warstw i znaczeń. Warto do nich wracać, wsłuchiwać się w nie i ponownie czytać, by odkrywać kolejne źródła nadziei.   Opowieści przeznaczone są dla pacjentów szukających ścieżek do zmyślnie przed nimi ukrytych pokładów własnej siły i dla tych, którzy im w tych poszukiwaniach towarzyszą: rodzin, pielęgniarek, lekarzy i psychoterapeutów.
Krzysztof Klajs (dyrektor Polskiego Instytutu Ericksonowskiego) 
„Opowieści z innej bajki” przybliżają czytelnikom, czym jest terapia ericksonowska w czystej postaci. Napisane są lekko i ta lekkość ma moc – zgodnie z duchem ericksonii opisane historie zasiewają wiarę, że zmiana zawsze jest możliwa a nowe doświadczenia tylko czekają, byśmy się na nie otworzyli. Dlatego gorąco polecam! 
Ula Sołtys-Para (Podcast Psychologiczny Wspólne Słowa)
 
Autorka pokazuje, jaką rolę w leczeniu pacjentów onkologicznych odgrywa afirmująca życie i optymistyczna postawa terapeuty. Książka niezmiernie ciekawa, emocjonalnie wzruszająca, kreatywna i inspirująca – dla wszystkich interesujących się rozwojem i psychiką człowieka. Zachęcam, aby Czytelnik otwierając karty tej książki podążył za słowami autorki: „Był piękny słoneczny dzień, idealny, by zapomnieć o tym, co trudne i zaciekawić się tym, co ma nadejść…”
Katarzyna Szymańska (Polski Instytut Ericksonowski)
Marta Nowak-Kulpa – psycholog i psychoterapeutka ericksonowska, członkini The International Society of Hypnosis. Pracuje w Gliwicach w ramach własnej praktyki terapeutycznej i w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w NIO. Dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc warsztaty w kraju i na świecie. Jest propagatorką zastosowania technik psychoterapii ericksonowskiej w medycynie, jako ważnego elementu holistycznego leczenia. Autorka opowieści terapeutycznych.
  https://martanowakkulpa.pl/
| Cena det. | 47,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2023-05-04 |
| Rok wydania | 2023 |
| Autor | Marta Nowak-Kulpa |
| Wydawca | BookEdit |
| Format | 195 x 125 x 8 mm |
| Liczba stron | 80 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788367539449 |
| EAN | 9788367539449 |
| Numer katalogowy | 771430 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











