Marker permanentny z okrągłą końcówką Pilot SCA-F Zielony Fine (SCA-F-G)
Numer katalogowy
758920
Marker permanentny SCA-F jest wolny od toksycznych składników.
- Pisze po każdej powierzchni.
- Trwałość zapewnia mu aluminiowa obudowa i fibrowa końcówka.
- końcówka okrągła F
- linia pisania 1,0 mm
- długość linii 900 m
- tusz wodoodporny, nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych
- w aluminiowej obudowie odpornej na wysychanie, zgnieceni...
Kraj produkcji: JP
| Cena det. | 10,98 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2024-06-07 |
| Rok wydania | 2014 |
| Wydawca | Pilot |
| Liczba stron | 0 |
| ISBN | 4902505087516 |
| EAN | 4902505087516 |
| Numer katalogowy | 758920 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











