Korektory w taśmie Micro Tape Twist 1 szt.
Numer katalogowy
758571
Korektor w taśmie z ruchomą końcówką chroniącą taśmę przed zerwaniem lub zabrudzeniem. Kompaktowy rozmiar sprawia, że mieści się on w każdym szkolnym piórniku. Poliestrowa taśma (5 mm x 8 m) jest odporna na zerwanie. Korektor posiada system ponownego nawinięcia taśmy.
Uwaga, wysyłamy jeden z dostępnych wzorów produktu.
Uwaga, wysyłamy jeden z dostępnych wzorów produktu.
Kraj produkcji: FR
| Cena det. | 13,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2024-08-04 |
| Rok wydania | 2013 |
| Wydawca | BIC |
| Liczba stron | 0 |
| ISBN | 070330513945 |
| EAN | 070330513945 |
| Numer katalogowy | 758571 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











