Memory. Flagi świata
Numer katalogowy
743945
Czy tylko polska flaga ma biało-czerwone barwy? Ile gwiazdek jest na fladze Stanów Zjednoczonych? Na te i inne pytania dotyczące flag państw odpowiedzą "Memory. Flagi świata" od wydawnictwa Demart. Memory pomagają dzieciom ćwiczyć zapamiętywanie, skupienie i cierpliwość. Oprócz tego rozbudzają wyobraźnię dzieci, które podczas zabawy poznają flagi państw, ich stolice oraz kontynenty, na których się znajdują. "Memory. Flagi świata" uczą i zaspokajają ciekawość młodych graczy, a przy tym są wartościową rozrywką dla całej rodziny.
| Cena det. | 24,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2025-01-01 |
| Rok wydania | 2025 |
| Format | 18.0x13.0cm |
| Oprawa | Pudełko kartonowe |
| ISBN | 9788379127948 |
| EAN | 9788379127948 |
| Numer katalogowy | 743945 |
| Ostrzeżenia o bezpieczeństwie | Brak ostrzeżeń |
| Adres e-mail producenta | [email protected] |
| Nazwa producenta | DEMART S.A |
| Adres pocztowy producenta | ul. Poczty Gdańskiej 22A, 02-495, Warszawa |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











