Pomocy Cukierku! (audiobook CD)
Numer katalogowy
742713
Kot Cukierek powraca w nowym zbiorze opowiadań!
Tym razem Cukierek, Tradycja oraz Marcel i Maciek z rodzicami idą z wizytą do nowych sąsiadów. Tata nie jest przekonany, czy zabieranie zwierzaków w gości to aby na pewno dobry pomysł. Czy ma się czego obawiać? Jak potoczy się towarzyskie spotkanie i czy Cukierkowi uda się nie napsocić?
W najnowszym, trzynastym tomie czeka na was wiele zabawnych historii o przygodach łobuziarskiego kocura. Czy tata wyplącze się z sideł bandaży? Czym jest tajemnicze zwierzątko Maćka i czy Tradycja odnajdzie swój ulubiony kocyk? Nic tylko wołać „Pomocy, Cukierku!”. A na deser czeka was pełna emocji kot-limpiada. W jakiej konkurencji nasi bohaterowie sprawdzą się najlepiej? Przekonajcie się sami!
Czyta Janusz Zadura
| Cena det. | 39,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2025-01-01 |
| Rok wydania | 2025 |
| Format | 14.0x12.0cm |
| Oprawa | Digipack |
| EAN | 9788368395334 |
| Numer katalogowy | 742713 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











