Ryba Pupa

Numer katalogowy
742494
Cena det.: 34,90 zł
Dostępność: Niedostępne
Ilustrator: Pauline Pinson
Tłumacz: Jadwiga Jędryas
Wydawca: Dwie Siostry

Każdy zna rybę piłę. Ale czy słyszeliście o Rybie Pupie? Zwariowana opowieść z mądrym przekazem. Zabawna pochwała różnorodności, siły przyjaźni i samoakceptacji.

Ryba Pupa wygląda jak pupa. Śmiesznie, co? A gdy do tego zacznie prukać buzią, inne ryby po prostu turlają się ze śmiechu. Ale Ryba Pupa w końcu ma dość rozśmieszania innych. Postanawia poszukać dla siebie miejsca gdzie indziej. Sprawdzić, co kryje się w głębinach. A co, jeśli wcale nie jest najdziwniejszym z morskich stworzeń?

„Ryba Pupa” podbiła serca czytelników i listy bestsellerów we Francji, została przetłumaczona na wiele języków, a na jej podstawie wkrótce powstanie film animowany.

„Kilka lat temu jechałam samochodem z przyjaciółką. Jej czteroletni synek siedział z tyłu i bez przerwy powtarzał: »ryba pupa, ryba pupa« — bez specjalnego powodu, jak to dzieci w tym wieku, gdy wymyślają zabawne połączenia słów, najlepiej z »kupą«, »siku« albo »pupą«. Tak mnie to rozśmieszyło, że zaczęłam wyobrażać sobie, co mogłoby przydarzyć się tak niezwykłej postaci”. – Pauline Pinson

W serii „Polecone z Zagranicy” ukazują się przekłady i ilustrowanych książek dla dzieci, którymi wybitni twórcy podbili serca najmłodszych czytelników na całym świecie.

Cena det. 34,90 zł
Data wydania 2025-11-05
Rok wydania 2025
Autor Magail Le Huche
Ilustrator Pauline Pinson
Tłumacz Jadwiga Jędryas
Wydawca Dwie Siostry
Seria Polecone z zagranicy
ISBN 9788381500340
EAN 9788381500340
Numer katalogowy 742494
Wydanie wydanie 1
Adres e-mail producenta [email protected]
Nazwa producenta Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o
Adres pocztowy producenta ul. Jaracza 2, 00-378, Warszawa
Wiek 3
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.