Karolinka podróżuje po Europie
Autorka, Jadwiga Mandera, posługując się pięknymi ilustracjami opatrzonymi tekstem opisuje przygody Karolinki, małej śląskiej dziewczynki, ciekawej świata, która wybiera się w podróż po Europie. Odwiedza wiele krajów, pięknych i znanych miejsc, spotyka ciekawych ludzi, przeżywa wspaniałe przygody, aż w końcu – szczęśliwa i pełna wra-żeń, chociaż już troszkę stęskniona za rodzinnymi stronami – wraca do swojego domu.
Książka zawiera strony do kolorowania.
Autorka:
Jadwiga Mandera – pedagog, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, mieszka w Rybniku. Poetka, malarka, autorka bogato ilustrowanych książeczek dla dzieci i tomików poezji: Wiersze (1992), Dałeś mi… (1993), To nie ja… (1997), współautorka książki pt. Poczet polskich królowych i księżnych (2005). Laureatka nagrody literackiej na Ogólnopolskim Konkursie Literackim o pióro Oficyny Wydawniczej „TAD-AD”.
| Cena det. | 15,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2011-05-10 |
| Rok wydania | 2011 |
| Autor | Jadwiga Mandera |
| Wydawca | Księgarnia św. Jacka |
| ISBN | 9788370308094 |
| EAN | 9788370308094 |
| Numer katalogowy | 671552 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











