Pij,graj,używaj
Numer katalogowy
670978
Kategorie: Książki, literatura piękna, turystyka, podróże, humor, satyra, poradniki, hobby
Brawurowa, prześmieszna, pikantna i pouczająca podróż w głąb męskiej natury. Po paskudnym rozwodzie, bohater rzuca się w wir wymarzonego życia. Snuje się po irlandzkich pubach, gra na wyścigach i w kasynach Las Vegas, a potem udaje się do Tajlandii w celach erotycznych. Czego pragną mężczyźni? Czy o to właśnie chodzi "prawdziwemu facetowi"? "Przez dwanaście miesięcy izolacji, degradacji, deprecjacji, libacji, konfabulacji, masturbacji, konsternacji i dewiacji naprawdę dużo się nauczyłem" – opowiada.
| Cena det. | 26,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2010-05-01 |
| Rok wydania | 2010 |
| Autor | Andrew Gottlieb |
| Wydawca | Świat Książki |
| ISBN | 9788324717781 |
| EAN | 9788324717781 |
| Numer katalogowy | 670978 |
| Tytuł oryginału | Drink, play, f@#k |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











