Myśleć jak Leonardo da Vinci
Odkryj w sobie geniusza i zacznij myśleć jak Leonardo da Vinci!
POWIADOM MNIE KIEDY PRODUKT BĘDZIE DOSTĘPNY
Myśleć jak Leonardo da Vinci
Odkryj w sobie geniusza i zacznij myśleć jak Leonardo da Vinci!
Uchwyciwszy istotę życia i geniuszu Leonarda da Vinci - którą było doskonałe, jak się wydaje, zespolenie umysłu, ciała, ducha i duszy - Michael Gelb pomaga czytelnikowi w odkryciu i zrozumieniu bezmiaru własnego, naprawdę ludzkiego potencjału. - Deepak Chora
Idąc w ślady Leonarda da Vinci, poznasz nowe, skuteczne i ponadczasowe metody, dzięki którym zawsze w porę zdołasz stawić czoło takim wyzwaniom, jak:
- rozwiązywanie problemów,
- kreatywne myślenie,
- autoekspresja,
- radowanie się tym, co cię otacza,
- wyznaczanie celów i równoważenie różnych aspektów życia,
- harmonia ciała i umysłu.
„Pragnę czynić cuda” – pisał młody Leonardo da Vinci.
Analiza jego notatek, wynalazków i dzieł sztuki pozwoliła Michaelowi J. Gelbowi opracować siedem zasad naśladowców Mistrza - siedem kluczowych elementów geniuszu, które każdy z nas może samodzielnie kształtować. Ich nazwy pochodzą z języka włoskiego, ojczystej mowy Leonarda. Zasady te - od nienasyconej ciekawości życia (curiosita), wszechobecnej w jego notatkach, po gotowość zaakceptowania niepewności i paradoksu (sfumato), ucieleśnionej w uśmiechu Mona Lisy - każdy z nas może opanować dzięki wskazówkom, radom i wszechstronnym ćwiczeniom zalecanym przez autora. One mają nam pomóc spojrzeć w głąb siebie, ale i naprawdę zobaczyć świat i innych ludzi dookoła. Stosując owe zasady, każdy z nas odkryje i wyzwoli w sobie nie używany dotychczas potencjał intelektualny i stanie się tym,, kim jest naprawdę.
Potraktuj tę książkę jak poradnik, którego Leonardo da Vinci nie zdążył napisać. Dzięki niej poznasz rewolucyjne podejście do uczenia się i rozwijania kreatywności, pozwalające zrozumieć, iż nie musimy uważać się za geniuszy, by rozumować jak na geniuszy przystało.
| Cena det. | 49,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2016-05-24 |
| Rok wydania | 2016 |
| Autor | Michael J. Gelb |
| Tłumacz | Piotr Turski |
| Wydawca | REBIS |
| Seria | Varia |
| ISBN | 9788373015821 |
| EAN | 9788373015821 |
| Numer katalogowy | 670490 |
| Wydanie | wydanie 2, uzupełnione |
| Tytuł oryginału | How To Think Like Leonardo da Vinci |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.





















