Mafia
Żadna historia nie jest nudna, może być tylko źle opowiedziana. Na szczęście teksty, publikowane na łamach Focusa Historia to teksty fascynujące. Nie tylko dlatego, że wydarzenia z historii, o których pisaliśmy były arcyważne i arcyciekawe, ale przede wszystkim dlatego, że nasi autorzy wykonali tytaniczną pracę, by dotrzeć do nieznanych albo mało znanych źródeł. Dzięki temu wiele z prezentowanych tu histrorii jest szokujących. Zdumiewajacych i kontrowersyjnych. Ale zawsze są to historie prawdziwe. W tym tomiku znajdziesz odpowiedzi na pytania: - czy istniała mafia w przedwojennej Polsce ? - dlaczego Al Capone bał się Heńka Wojciechowskiego? - kogo terroryzował zbój Materna? - kto stracił fortunę w kasynie w Sopocie? - jak zginął Rockefeller kokainy? - dlaczego nikt nie pokona włoskiej Camorry?
| Cena det. | 19,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2011-03-23 |
| Rok wydania | 2011 |
| Wydawca | Słowne (dawniej Burda Książki) |
| Seria | Focus Historia Poleca |
| ISBN | 9788362343539 |
| EAN | 9788362343539 |
| Numer katalogowy | 670297 |
| Wydanie | wydanie 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











