Muzyczny alfabet
Numer katalogowy
667804
Hity zawsze młode!
Ponad pięćdziesiąt sylwetek najpopularniejszych piosenkarzy, z którymi Marek Sierocki często zetknął się osobiście podczas swojej długiej kariery dziennikarza muzycznego. Wspomnienia o spotkaniach zawodowych i na gruncie prywatnym, anegdoty o najsłynniejszych występach oraz wiecznie młodych przebojach. Pojawiają się tu m.in. Michael Jackson, Whithey Houston, Depeche Mode, Abba, Queen, Manaam, Grzegorz Ciechowski, Doda i Czesław Niemen. Dodatkowo najcelniejsze fragmenty niezapomnianych wywiadów przeprowadzonych z piosenkarzami dla Teleexpressu oraz radia Vox FF.
| Cena det. | 44,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2014-05-21 |
| Rok wydania | 2014 |
| Autor | Marek Sierocki, Witold Górka, Witold Górka |
| Wydawca | Olé |
| ISBN | 9788328007963 |
| EAN | 9788328007963 |
| Numer katalogowy | 667804 |
| Wydanie | I |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











