" pl ostrzeżenie nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami. En warning not suitable for children under three years. There is a risk of choking on small parts. "
W 1945 roku pierwszy VW Beetle zjechał z linii produkcyjnej w Wolfsburgu i szturmem podbił serca, ponieważ mały, przytulny samochód nie tylko dobrze wyglądał, ale był także niedrogi, a jednocześnie bardzo wytrzymały i mocny.
Beetle, jak został ochrzczony przez reportera New York Timesa, szybko stał się absolutnie kultowym obiektem.
W 1998 roku oryginalny „Beetle” został zastąpiony reinterpretacją „New Beetle”.
Po prawie 70 latach i ponad 22 milionach wyprodukowanych samochodów, ostatni egzemplarz opuścił fabrykę VW w Puebla w Meksyku.
Teraz jest nieśmiertelny we flocie pojazdów siku: po raz pierwszy prezentujemy mały kultowy samochód o kultowych, okrągłych kształtach jako szczegółową replikę w rozmiarze blistra.
Nadwozie „Ovali” jest wykonane z wytrzymałego metalu, a opony z wysokiej jakości gumy.
| Cena det. | 28,13 zł |
|---|---|
| Wydawca | SIKU PAP |
| Format | Schlittenbacher Str. 60 x 75 |
| Liczba stron | Lüdenscheid |
| EAN | 4006874015573 |
| Numer katalogowy | 637631 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











