Działania na ułamkach i liczbach całkowitych
Numer katalogowy
624142
Kategorie: Książki, turystyka, podróże
Działania na ułamkach i liczbach całkowitych to niezwykle ciekawy tomik prozy lirycznej młodej twórczyni Moniki Kasprzyk – pedagoga, logopedy, psychoterapeutki dzieci i młodzieży. Autorka znalazła już swój oryginalny styl, bardzo świadomie potrafi konstruować zestawy tekstów w porywającą opowieść o życiu, uczuciach, relacjach między ludźmi i człowieka ze światem; pełną dobrych namysłów, humoru, historii zbliżonych do przypowieści (podobnie – choć całkiem inaczej – jak w niektórych „całościowych” projektach Ewy Lipskiej). Na uwagę zasługuje tu zaskakująca pomysłowość, bardzo precyzyjny język wypowiedzi, aforystyczność tej czułej opowieści o „własnym czasie”.
| Cena det. | 20,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2024-01-01 |
| Rok wydania | 2024 |
| Autor | Monika Kasprzyk |
| Wydawca | Stowarzyszenie Pisarzy Polskich |
| Format | 12.0 x 18.0 cm |
| Liczba stron | 48 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788397014435 |
| EAN | 9788397014435 |
| Numer katalogowy | 624142 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











