Diamentowe bransoletki sweet kidea
Numer katalogowy
622184
Niezwykłe bransoletki do samodzielnego ozdobienia diamentami.
W zestawie znajduje się 6 kolorów kryształków, 2 wzory bransoletek o tematyce jednorożców, podstawka oraz rylec służący do przenoszenia diamentów.
Rozmiar bransoletki jest uniwersalny, pasuje zarówno na mniejsze jak i większe dłonie.
Daj się zainspirować i stwórz swoją własną biżuterię, która przyciągnie spojrzenia!
Takie akcesoria na pewno wzbogacą każdą stylizację i pozwolą stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.
Czy wiesz, że diamenty symbolizują miłość, zaangażowanie się, siłę, czystość i wieczne piękno.
| Cena det. | 12,15 zł |
|---|---|
| Wydawca | DERFORM |
| Format | 170 x 210 |
| Liczba stron | 7299674E-6727-4DF0-961A-C77AA2276381 |
| EAN | 5906601700200 |
| Numer katalogowy | 622184 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











