Display klej w sztyfcie amos 8g 30 szt
Numer katalogowy
621216
– wysokiej jakości klej w sztyfcie
– bezbarwny i bezwonny
– zmywalny i niebrudzący
– zawiera PVP
– nie zawiera kwasów ani rozpuszczalników
– przeznaczony do papieru, fotografii, tektury i tkanin
– szerokość klejenia 15 mm
– posiada atest PZH
– zgodny z normami ASTM oraz CE
– przebadany w The Art & Creative Materials Institute, INC. USA
– 3 lata gwarancji
| Cena det. | 110,70 zł |
|---|---|
| Wydawca | AMOS |
| Format | 128 x 88 |
| Liczba stron | A7750177-269B-463D-80EA-C4B93F48321E |
| EAN | 5903364231187 |
| Numer katalogowy | 621216 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











