Srebrna bransoletka o milości i ciszy

Numer katalogowy
609362
Special Price 28,56 zł
Cena det.: 33,60 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: Debiutant

Często szukamy przyczyn, powodów miłości dla których kogoś kochamy, kochamy za coś lub mimo czegoś.
Zapominamy jednak, że miłość to coś więcej niż tylko uczucie.
To ogromna siła zakorzeniona głęboko w nasze istnienie, czasem nawet niezależna od naszej woli, a której okruchy ukrywają się w drobnych gestach zwykłej codzienności.

Cena det. 33,60 zł
Data wydania 2024-01-01
Rok wydania 2024
Autor Margaret Marszal
Wydawca Debiutant
Format 150 x 210
Liczba stron 52
Oprawa Miękka
EAN 9788367613354
Numer katalogowy 609362
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.