Portugalski. Kurs podstawowy
Pociąga cię Portugalia? Chcesz zacząć naukę portugalskiego lub odświeżyć to, co już znasz z wakacyjnych wyjazdów? Jesteś fanem azulejos, muzyki fado, a kiedy nadarzy się okazja, chętnie zaglądasz do Lizbony lub Porto? Chcesz porozumiewać się w podstawowych sytuacjach na wyjeździe do Portugalii?
Wybierz propozycję idealną dla ciebie! Portugalski Kurs podstawowy to książka przeznaczona dla wszystkich osób dopiero zaczynających naukę, a także dla tych, którzy chcieliby odświeżyć znajomość języka portugalskiego w szybki, uporządkowany i praktyczny sposób.
PORTUGALSKI KURS PODSTAWOWY to:
Dzięki książce Portugalski Kurs podstawowy już bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji - samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zamówisz posiłek w restauracji! W książce znajdziesz aż 1500 niezbędnych słów i zwrotów na poziomie A1–A2, które wykorzystasz w typowych rozmowach podczas pobytu w Portugalii.
Poza praktycznymi słowniczkami, zdaniami przykładowymi i dialogami, w książce (120 stron) znajdziesz klarownie opisane zasady gramatyki języka portugalskiego. A dzięki przystępnie opisanej teorii opanujesz niezbędne minimum gramatyki konieczne do prowadzenia swobodnych rozmów w typowych sytuacjach na poziomie podstawowym.
Poznasz obyczaje i ciekawostki o kulturze Portugalii oraz osłuchasz się z językiem, poznasz prawidłową wymowę oraz charakterystyczną melodię portugalskiego.
Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania – zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.
Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.
| Cena det. | 44,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2024-06-26 |
| Rok wydania | 2024 |
| Autor | Piotr Machado, Gabriela Badowska |
| Wydawca | EDGARD |
| Seria | Kurs podstawowy |
| Format | 145 x 205 mm |
| Liczba stron | 120 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788368043051 |
| EAN | 9788368043051 |
| Numer katalogowy | 608908 |
| Wydanie | wydanie 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.

















