Gumka do ścierania puzzle 1 szt. Mix

Numer katalogowy
605768
Cena det.: 10,37 zł
Dostępność: Niedostępne
Wydawca: TRENDHAUS

Rozpocznij wyzwanie!
Te kolorowe gumki nie są zwyczajne!
Łączą zwykłe wymazywanie z zabawnymi umiejętnościami motorycznymi i myśleniem przestrzennym.
Gumkę można rozłożyć na wiele pojedynczych części i złożyć z powrotem w oryginalnym kształcie w określonej kolejności.
Kto zrobi to najszybciej?
Dostępne w 4 różnych kształtach puzzli: piłka, kostka, kulka i gwiazda.

Wiek; +3

Uwaga: mix wzorów, wysyłka losowa.

Cena det. 10,37 zł
Wydawca TRENDHAUS
Format 35 x 35
Liczba stron A64F66A3-98D7-43D6-8ED2-D95148495405
EAN 4032722958334
Numer katalogowy 605768
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.