Świecące dekoracje okienne
Numer katalogowy
596773
Twórz odrywalne, świecące dekoracje okienne w ponad 60 wzorach. Wybierz projekt lub stwórz własny. Wystarczy skopiować kontur farbą podkładową i pokolorować farbą świecącą. Po wyschnięciu po prostu oderwij i przyklej na dowolnej szklanej powierzchni – oknie, lustrze i nie tylko. Zawiera również dwa piękne świecące łapacze słońca ze stojakami lub do powieszenia na oknie. Naładuj świecące farby światłem i zobacz, jak świecą! W zestawie: dwie farby liniowe o pojemności 59 ml w kolorze czarnym i srebrnym, 5 x 59 ml świecących w ciemności farb w jasnych kolorach, 10 arkuszy wzorów z ponad 60 wzorami, cztery arkusze papieru przekładkowego i dwa łapacze słońca ze stojakami.
| Cena det. | 116,14 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2024-01-01 |
| Rok wydania | 2024 |
| Wydawca | BRAINSTORM |
| Format | 31.0x17.5cm |
| Oprawa | Kartonowa |
| EAN | 5060122734905 |
| Numer katalogowy | 596773 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











