Notatnik bratki
Numer katalogowy
579105
Notatnik z motywami polichromii Stanisława Wyspiańskiego z Bazyliki Franciszkanów w Krakowie.
Twarda oprawa oraz szyty grzbiet zapewniają trwałość i bezpieczeństwo wszystkich notatek, a delikatnie kremowy, spulchniony papier w linie ułatwi ich robienie.
Rogi stron środka ozdabiają motywy kwiatowe z okładek.
Zamieszczona wstążka ułatwi organizację zapisków.
Jak wszystkie inne produkty marki Fernando, notes został wyprodukowany w Polsce i odznacza się najwyższą jakością.
Format:110 x 180 mm
| Cena det. | 24,90 zł |
|---|---|
| Wydawca | Fernando |
| Format | 115 x 185 |
| Liczba stron | FC60C367-F2B2-4B1C-8FB3-04DF42C2262C |
| EAN | 5907610234366 |
| Numer katalogowy | 579105 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











