SpełniONA. Czego pragną kobiety


Odkryj, czego pragną kobiety.
Odkryj, czego pragną kobiety.
Po jednej stronie ona – dziennikarka, pisarka, psycholożka. Po drugiej on – seksuolog, psychiatra, psychoterapeuta. Beata Biały i profesor Michał Lew-Starowicz. Rozmawiają o pragnieniach i seksie. To temat niczym pole minowe.
SpełniONA to nie tylko rozmowa dziennikarki i seksuologa, ale również zderzenie refleksji kobiety i mężczyzny na temat, czego pragną kobiety.
Ona twierdzi, że kobiety od wieków zastanawiały się tylko nad tym, czego pragną mężczyźni, i starały się te pragnienia spełniać, a teraz wreszcie nadszedł czas, by pomyślały o sobie. On rozprawia się ze stereotypami, precyzyjnie odpowiadając na najbardziej niewygodne pytania. Ona stara się znaleźć odpowiedzi na nurtujące kobiety kwestie, on unika schematów, bo twierdzi, że w seksie nic nie jest oczywiste. Jak w życiu.
Ona chce, by podać mężczyznom „instrukcję obsługi kobiety”, by te nie musiały liczyć na to, że facet się domyśli. On wie, że najważniejsze jest to, by ludzie ze sobą rozmawiali. Nie tylko w łóżku, ale i w życiu.
Autor | Michał Lew-Starowicz, Beata Biały |
---|---|
Wydawca | REBIS |
Seria | Poradnik psychologiczny |
Format | 140 x 200 mm |
Liczba stron | 440 |
Oprawa | Miękka ze skrzydełkami |
ISBN | 9788383380186 |
EAN | 9788383380186 |
Cena det. | 49,90 zł |
Data wydania | 2023-09-05 |
Rok wydania | 2023 |
Wydanie | wydanie 1 |
Numer katalogowy | 571885 |
Inne tego autora
SpełniONy. Czego pragną mężczyźni (e-boo ...
SpełniONy. Czego pragną mężczyźni
SpełniONA. Czego pragną kobiety (e-book) ...
Inne z tej serii
W kontakcie. Jak ułożyć relacje ze zmarł ...
W kontakcie. Jak ułożyć relacje ze zmarł ...
Czujesz tak, jak myślisz Praktyczne zast ...
Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro ...
Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro ...
Być kobietą i nie zwariować
Inne z tej kategorii




Kobiety, które wstydzą się za bardzo
