Anatomia zwierząt. Tom 1-3

Numer katalogowy
560944
279,00 zł
Cena det.: 279,00 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze

Obecne, nowe wydanie podręcznika zostało gruntownie zmienione przez uczniów i współpracowników autora - m.in. profesora Kazimierza Krysiaka. Materiał uwzględnia współczesny stan wiedzy oraz aktualne wymagania programowe. W wielu partiach tekstu dokonano gruntownych zmian, niektóre fragmenty opracowano na nowo. W podręczniku zastosowano nowe naukowe mianownictwo anatomiczne, histologiczne i embriologiczne, zgodne z Nomina Anatomica Veterinaria (1994), Nomina Histologica oraz Nomina Embryologica Veterinaria, a odpowiedniki polskie pochodzą z Weterynaryjnego Mianownictwa Anatomicznego. Podobnie, w przypadku struktur mikroskopowych i rozwojowych odwołano się do najnowszych mianownictw.
Na szczególną uwagę zasługują czytelne, dobrze dobrane i odpowiednio opisane ryciny oraz skorowidze nazw polskich i łacińskich, zamieszczone na końcu książki.
Podręcznik przeznaczony przede wszystkim dla studentów Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej i lekarzy weterynarii, a także dla studentów innych kierunków przyrodniczych - biologii, zootechniki, biotechnologii i archeologii.

Cena det. 279,00 zł
Data wydania 2023-01-01
Rok wydania 2023
Wydawca Wydawnictwo Naukowe PWN
Format 17.0 x 24.0 cm
Liczba stron 1640
Oprawa Miękka
ISBN 9788301167554
EAN 9788301167554
Numer katalogowy 560944
Wydanie 5
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.