Skarby UNESCO w Polsce
Numer katalogowy
552664
Skarby UNESCO w Polsce to album prezentujący polskie skarby kultury, przyrody i miejsca pamięci wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO, m.in. krakowski Wawel, Stare Miasto i Kazimierz, korytarze i komory „Wieliczki”, piękne zabytkowe drewniane kościoły Małopolski, krzyżacką twierdzę w Malborku, niezwykły Park Mużakowski, florę i faunę Puszczy Białowieskiej oraz obóz zagłady Auschwitz-Birkenau – wyjątkowe miejsce pamięci i oddania czci ofiarom. Interesujące teksty zostały zilustrowane wieloma pięknymi dużymi fotografiami.
| Cena det. | 84,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2023-02-20 |
| Rok wydania | 2023 |
| Autor | Jarek Majcher |
| Wydawca | Horyzonty |
| Format | 25.6 x 3.0 cm |
| Liczba stron | 256 |
| Oprawa | Twarda |
| ISBN | 9788367498692 |
| EAN | 9788367498692 |
| Numer katalogowy | 552664 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.












