Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika

Numer katalogowy
516078
Special Price 25,49 zł
Cena det.: 29,99 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Ilustrator: Jim Field
Autor: Julian Gough
Tłumacz: Teresa Bielecka
Wydawca: Zielona Sowa

Misia jest wielkim, przyjacielskim niedźwiedziem, a niedźwiedzie, jak wiadomo, zapadają w sen zimowy. Królik jest mały, królik kradnie innym zapasy, królik jest przemądrzały i nie ma przyjaciół. Ciekawe dlaczego…

Jak myślicie, co się stanie, kiedy tych dwoje się spotka? Czy niesmaczne zwyczaje królika i bezgraniczna ufność Misi dobrze wróżą tej znajomości?

Dowiedz się, na czym polega prawdziwa przyjaźń.

Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (. „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”, „Koala, który się trzymał”, „Mysz, która chciała być lwem”).

Cena det. 29,99 zł
Data wydania 2022-04-19
Rok wydania 2022
Autor Julian Gough
Ilustrator Jim Field
Tłumacz Teresa Bielecka
Wydawca Zielona Sowa
Seria Królik i Misia
Format 130 x 180 mm
Liczba stron 112
Oprawa Twarda
ISBN 9788382405408
EAN 9788382405408
Numer katalogowy 516078
Wiek 4
Tytuł oryginału Rabbit & Bear. Rabbit's Bad Habits
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.