Podróże po Polsce. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców, poziom C1/C2
Podróże po Polsce to podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego na poziomach C1 i C2, w komplecie z wersją elektroniczną. Kurs realioznawstwa polskiego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego na najwyższych poziomach zaawansowania. Autor proponuje podróż po Polsce z równoczesnym poznawaniem niuansów polszczyzny. Przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia. W sekcji Z piosenką przez Polskę znalazły się znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.
Wersja cyfrowa online (kod QR):
Na stronie redakcyjnej podręcznika znajduje się kod QR dający dostęp do wersji cyfrowej podręcznika. Po zeskanowaniu kodu i uruchomieniu podręcznika w przeglądarce internetowej dostępne będą strony I-19 podręcznika. W celu skorzystania z całej jego zawartości należy wpisać hasło w oknie na s. 20. Informacje dotyczące hasła znajdują się na 2 stronie okładki podręcznika cyfrowego. Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu. Podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku.
Recenzja:
„Pomysłowo zaprojektowany podręcznik, który w istocie jest także fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach” (prof. Oskar E. Swan, Katedra Języków i Literatur Słowiańskich Uniwersytetu w Pittsburghu).
Pozostałe tytuły z serii Język polski dla obcokrajowców:
- Przejdź na wyższy poziom (poziom C1/C2)
- Język kluczem do kraju (poziom C1/C2)
- Nadstaw ucha! Ćwiczenia z nagraniami (poziom B1-C2)
- Sprawdź swój polski. Testy poziomujące (poziom A1-C2)
| Cena det. | 54,10 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2021-08-27 |
| Rok wydania | 2021 |
| Autor | Bogusław Kubiak |
| Wydawca | Nowela |
| Seria | Język polski dla obcokrajowców |
| Format | 16.0 x 23.0 cm |
| Liczba stron | 256 |
| Oprawa | Kartonowa foliowana |
| ISBN | 9788365283993 |
| EAN | 9788365283993 |
| Numer katalogowy | 502094 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.





















