Pakiet: Pema Chödrön

Numer katalogowy
501726
Special Price 63,67 zł
Cena det.: 74,90 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: Zwierciadło

Mądra, pełna spokoju i głębokiej czułości buddyjska nauczycielka lepszego życia.

Nigdy nie jest za późno

Jak czerpać siłę z przeciwności losu

Trudne chwile zdarzają się w życiu każdego człowieka. Najważniejsze jest, by nauczyć się czerpać z nich siłę i stawiać czoła przeciwnościom, które niesie ze sobą życie.

Pema Chödrön dzieląc się własnymi doświadczeniami, uczy jak zaakceptować cierpienie, zamiast od niego uciekać. Uświadamia, że prawdziwym źródłem szczęścia jesteśmy my sami.

Odważne życie

Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie

Pema Chödrön w książce Odważne życie jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia – a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość.

Żyj pięknie

Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los

Czy możemy czuć, że nasze życie jest dobre, skoro opiera się na tak niepewnych podstawach? Skoro każdego dnia los może przynieść nam bolesne doświadczenia?

Pema Chödrön w Żyj pięknie przekonuje, że nasze życie może być mimo to dobre, a nawet szczęśliwe i autentycznie piękne.

Pema Chödrön

Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy.

Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Cena det. 74,90 zł
Data wydania 2021-10-27
Rok wydania 2021
Autor Pema Chödrön
Tłumacz Barbara Kłębowska
Wydawca Zwierciadło
Format 145 x 210 mm
Liczba stron 634
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
ISBN 9788381322805
EAN 9788381322805
Numer katalogowy 501726
Wydanie wydanie I
Tytuł oryginału The Places That Scare You; Living Beautifully: with Uncertainty and Change
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.