Mój dzień. Układam i opowiadam. Kapitan Nauka

Numer katalogowy
500715
44,90 zł
Cena det.: 44,90 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: EDGARD

Układam i opowiadam Mój dzień” (3–7 lat) to niezwykłe układanki obrazkowe ukazujące dzień z życia przedszkolaków. Dzięki temu, że puzzle można łączyć w dowolnej kolejności, zmieniać bohaterów wydarzeń, a nawet pory roku, historie mogą być pełne niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Układanki obrazkowe to idealny sposób na to, by zachęcić dzieci do mówienia i wyrażania własnych myśli oraz uczuć. Pomagają również zrozumieć pojęcie czasu oraz następstwa zdarzeń. Przygotowują dzieci na to, co ma się wydarzyć, pozwalając im zdecydować o tym, jak ma wyglądać ich zwykły dzień lub nietypowy wyjazd, a także wyrabiają cierpliwość w oczekiwaniu na ulubione czynności czy wydarzenia.

Stwórz własny plan przygód!

Jeśli twój przedszkolak na pytanie, jak ci minął dzień, odpowiada: „Dobrze!”, a gdy próbujesz się dowiedzieć, co robił w przedszkolu, zwykle słyszysz: „Bawiłem się” – ta układanka jest dla was! Puzzle przedstawiające codzienne aktywności pozwolą doskonalić kompetencje narracyjne dziecka oraz jego orientację w czasie. Różnorodne pomysły na zabawy z układanką będą doskonałą rozrywką dla każdego przedszkolaka. Gorąco polecam!

Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda,

autorka bloga Pani Monia

Co będziesz robić jutro, w wakacje lub podczas ferii zimowych? Jakie są Twoje ulubione zabawy i obowiązki domowe? Kogo odwiedzisz po przedszkolu?

Układam i opowiadam Mój dzień” (3–7 lat) to układanki obrazkowe dla przedszkolaków, którzy chcą wiedzieć, co i kiedy się zdarzy, oraz mieć wpływ na swój plan dnia czy tygodnia. Zestaw zawiera 24 dwustronne puzzle, które można łączyć w dowolny sposób. Dziecko ma zatem do dyspozycji aż 48 scenek ukazujących codzienne czynności, zabawy czy atrakcje, z których może ułożyć swój zwykły rozkład dnia albo stworzyć plan na wyjątkową okazję. Układanie historyjek zachęca do opowiadania, relacjonowania wydarzeń i wyrażania uczuć. Można snuć opowieści z własnej perspektywy lub wcielić się w towarzysza przygód i spróbować opisać tę samą sytuację inaczej.

Zabawa z układankami buduje świadomość, ile czasu dziecko przeznacza na ulubione aktywności, odpoczynek czy posiłki. To również świetny sposób na to, by oswoić domowe obowiązki lub przygotować się na nowe wyzwania.

Ilustracje Katarzyny Kołodziej przedstawiają scenki w realistyczny i ciekawy sposób, tak aby były one bliskie temu, jak dzieci spostrzegają świat. Inspirują również do mówienia, przyjmowania perspektywy różnych osób oraz życzliwych i prospołecznych zachowań.

Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Rozwój

rozwój mowy, wyobraźnia, myślenie logiczne, motoryka mała

Autorzy

Katarzyna Kołodziej – królewna Kasia mieszkająca we Wrocławiu ;) Tu też skończyła ASP. Rysuje wszystko. Ptaki, dzieci, koty, a nawet owce. Najważniejsze w jej rysunkach są emocje – kiedy tworzy, wyobraża sobie, że jej postacie żyją. W swoim królestwie mieszka z psem, kotem i żółwiem.

W serii również

  • Gra edukacyjna Logika

  • Trenuj umysł! Koncentracja

  • Trenuj umysł! Spostrzegawczość

Cena det. 44,90 zł
Data wydania 2021-09-15
Rok wydania 2021
Ilustrator Katarzyna Kołodziej
Wydawca EDGARD
Seria Puzzle Układam i opowiadam
Format 215 x 215
Liczba stron 6630762A-1EC8-4A1A-852E-957BD864BC54
EAN 5903699821565
Numer katalogowy 500715
Wydanie wydanie 1
Wiek 3
Ilość elementów 31
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.