Lena dlaczego przy stole wypada być grzecznym?
POWIADOM MNIE KIEDY PRODUKT BĘDZIE DOSTĘPNY
Lena dlaczego przy stole wypada być grzecznym?
Lena i Mateusz wybierają się z rodzicami na obiad do restauracji. Bardzo się cieszą, bo jedzenie jest tam naprawdę smaczne. Królik Leny i samochodzik Mateusza też jadą, a zabieranie zabawek do restauracji to chyba nie jest najlepszy pomysł...
Książeczkę pt. „Dlaczego przy stole wypada być grzecznym?” polecam:
dzieciom, którym trudno usiedzieć w spokoju przy restauracyjnym stoliku,rodzicom, którzy chcą nauczyć dzieci, jak nie powinno zachowywać się w restauracji.
Lena ma 6 lat i zmaga się z „wielkimi” problemami swojego wieku. Odkrywa świat emocji i uczy się, jak sobie z nimi radzić. Książki z tej serii zostały wzbogacone komentarzem psychologa kierowanym do rodziców, który uświadamia, jak pomóc dzieciom w odkrywaniu ważnej emocjonalnej sfery życia dzieci.
Problemy poruszane w książkach odnoszą się do dzieci w wieku 4–6 lat i są uniwersalne, bo dotyczą chłopców i dziewczynek.
| Cena det. | 14,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2018-01-01 |
| Rok wydania | 2018 |
| Autor | Opracowanie Zbiorowe |
| Wydawca | LektorKlett |
| Format | 145 x 185 |
| Liczba stron | 32 |
| Oprawa | Miękka |
| EAN | 9788381654524 |
| Numer katalogowy | 500590 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.



















