Ba-ba, so-wa… Moje pierwsze słowa
Numer katalogowy
733560
"Bohaterowie serii – rodzeństwo Amelka i Filip – towarzyszą dziecku w rozpoznawaniu jego pierwszych słów. Maluch uważnie przygląda się przedmiotom, z którymi spotyka się na co dzień w domu i poza nim oraz próbuje je nazwać. Wydarzenia na obrazkach odnoszą się do życia codziennego i są inspiracją do pierwszych rozmów z maluchem o tym, co mu najbliższe. Książka ta pomaga dziecku w: - zapamiętaniu pierwszych słów, - rozwijaniu mowy, - poszerzeniu słownictwa, - ćwiczeniu spostrzegawczości. "
| Cena det. | 11,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2018-10-15 |
| Rok wydania | 2018 |
| Wydawca | Aksjomat |
| ISBN | 9788381063609 |
| EAN | 9788381063609 |
| Numer katalogowy | 733560 |
| Wydanie | wyd.I |
| Wiek | 0 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











