Kostka sorter zbijak z piłeczkami
Numer katalogowy
496433
Kostka 14x14x14 cm, sorter klocków, młotek, klocki, piłeczki.
Kolorowa kostka edukacyjna została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejszy szczegół.
Idealna dla każdego malucha. Dzięki różnorodnej strukturze i bogatej kolorystyce zachęci każde dziecko do zabawy. Posiada wiele interesujących elementów, które pobudzą zmysły i precyzyjne ruchy dziecka. Zabawka kryje wiele niespodzianek i jest przydatna we wczesnym okresie rozwoju. Uczy myślenia poprzez dopasowanie figur, a za pomocą młotka maluch wbija kolorowe piłeczki usprawniając swoją motorykę oraz trenując koordynację oko-ręka. To zabawka zręcznościowo-aktywizująca, która wspiera również rozwój ruchowy rozwój dziecka.
| Cena det. | 37,27 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2021-01-01 |
| Rok wydania | 2021 |
| Wydawca | ASKATO |
| Format | 15.5x21.0cm |
| Oprawa | Kartonowa |
| EAN | 6901440110578 |
| Numer katalogowy | 496433 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











