Kreda + akcesoria zestaw
Numer katalogowy
493823
Zalety produktu Gruba kreda w 4 kolorach do pisania po chodniku z akcesoriami.
Kreda zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu oraz pozwala rozwijać umiejętności plastyczne od najmłodszych lat.
Zawartość zestawu kreda chodnikowa w 4 kolorach, 8 x duży uchwyt ułatwiający rysowanie kredą chodnikową, 1op. chudej kredy chodnikowej, 4x uchwyt ułatwiający rysowanie chudą kredą chodnikową.
Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 43x43x5.
Waga opakowania kg. 0,85 kg.
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku + 3.
Pakowany w kartonik z okienkiem.
| Cena det. | 48,14 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2021-01-01 |
| Rok wydania | 2021 |
| Wydawca | MEGA CREATIVE |
| Format | 430 x 295 |
| Liczba stron | D8230B09-BC08-4E49-89E3-67D484388353 |
| EAN | 5908275191407 |
| Numer katalogowy | 493823 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











