PROMETEUSZ Atlas anatomii człowieka. Tom III. Głowa, szyja i neuroanatomia. Mianownictwo łacińskie i

Numer katalogowy
483943
Cena det.: 308,70 zł
Dostępność: Niedostępne
Wydawca: Medpharm

Głowa, szyja i neuroanatomia, trzeci tom z serii PROMETEUSZ Atlas anatomii człowieka,
łączy informacje kliniczne z prezentacją wiedzy anatomicznej przy pomocy profesjonalnych ilustracji.
• Wydanie III polskie, poprawione i rozszerzone. • Wybrane przypadki kliniczne, przystępne w lekturze. • Kompleksowy przegląd anatomii. • Morfologiczne podstawy problemów klinicznych. • Ponad 1800 szczegółowych ilustracji anatomicznych i 123 tabele. • Mianownictwo łacińskie i polskie.
PROMETEUSZ Atlas anatomii człowieka jest serią trzech tomów: Tom I. Anatomia ogólna i układ mięśniowo-szkieletowy Tom II. Narządy wewnętrzne Tom III. Głowa, szyja i neuroanatomia
SKRÓCONY SPIS TREŚCI Głowa i szyja 1. Przegląd 2. Kości, więzadła i stawy 3. Systematyka mięśni 4. Systematyka naczyń i nerwów 5. Narządy i ich unaczynienie 6. Topografia 7. Przekroje Neuroanatomia 1. Wprowadzenie do neuroanatomii 2. Histologia komórek nerwowych i komórek gleju 3. Autonomiczny układ nerwowy 4. Opony mózgowo-rdzeniowe 5. Przestrzenie płynowe 6. Kresomózgowie 7. Międzymózgowie 8. Pień mózgu 9. Móżdżek 10. Unaczynienie mózgu 11. Rdzeń kręgowy i jego unaczynienie 12. Przekroje mózgowia 13. Układy czynnościowe i odniesienia kliniczne
Słownik i streszczenia 1. Słownik 2. Streszczenia Dodatki Wykaz literatury Skorowidz terminów lacińskich Skorowidz terminów polskich

Cena det. 308,70 zł
Data wydania 2021-04-15
Rok wydania 2021
Wydawca Medpharm
Liczba stron 596
Oprawa Twarda
ISBN 9788378461302
EAN 9788378461302
Numer katalogowy 483943
Wydanie 3
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.