Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy (booklet DVD)
`Excentrycy` to niezwykła historia jazzmana (Maciej Stuhr), który u schyłku lat 50. XX powraca z Anglii do Polski.
Wraz z grupą ekscentrycznych muzyków zakłada swingowy big-band. Gwiazdą zespołu zostaje Modesta (Natalia Rybicka), wspólnie odnoszą wielki sukces. Muzyk szybko traci głowę dla uwodzicielskiej i tajemniczej femme fatale. Wkrótce zaczyna ich łączyć gorący romans.
Jako król i królowa swingu ruszają w trasę koncertową po Polsce, a ich życie zaczyna przypominać hollywoodzki film.
Czy uczucie okaże się prawdziwe?
Film „Excentrycy” został nagrodzony Polskimi Nagrodami Filmowymi Orły 2016. Cztery nagrody przyznano w kategoriach:
- najlepsza drugoplanowa rola żeńska - Anna Dymna za rolę Bayerowej
- najlepsza drugoplanowa rola męska - Wojciech Pszoniak za rolę Zuppego
- najlepsza muzyka - Wojciech Karolak
- najlepszy dźwięk - Krzysztof Jastrząb i Mateusz Irisik
| Cena det. | 49,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2016-01-01 |
| Rok wydania | 2016 |
| Wydawca | Agora SA |
| Format | 150 x 200 mm |
| Liczba stron | 28 |
| Oprawa | Etui kartonowe |
| ISBN | 978-83-268-2460-9 |
| EAN | 9788326824609 |
| Numer katalogowy | 457116 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











