Wodecki jazz
„Wodecki jazz” to bardzo ciekawy muzycznie, przyjemny dla ucha projekt Piotra Barona – utytułowanego artysty jazzowego, saksofonisty i aranżera. Usłyszymy popularne kompozycje Zbigniewa Wodeckiego - wszechstronne i ponadczasowe – tym razem w wersji jazzowej, komercyjnie uwspółcześnionej ale dalej pięknej muzycznie. W nagraniu wzięła udział czołówka jazzmanów : Robert Majewski –trąbka, Michał Tokaj – fortepian, Maciej Adamczyk – kontrabas i Łukasz Żyta grający na perkusji, ale i śpiewający i grający na skrzypcach Sebastian Karpiel Bułecka, raper Tomasz „Tomson” Lach, czy pięknie recytujący Paweł Królikowski i wielu innych. „Dziś Piotr Baron, wybitny muzyk wracając do tego pomysłu stworzył wraz ze znakomitymi artystami niespodziewany projekt „Wodecki Jazz” – przewrotne jazzowe aranżacje klasycznego repertuaru Zbyszka Wodeckiego. Płyta ta ma niezwykły czar.” Katarzyna Wodecka Stubbs
| Cena det. | 39,99 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2019-01-01 |
| Rok wydania | 2019 |
| Wydawca | Polskie Radio S.A. |
| Liczba stron | 0 |
| ISBN | 5907812244460 |
| EAN | 5907812244460 |
| Numer katalogowy | 455480 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











