Środowisko studenckie w krajach bloku sowieckiego

Numer katalogowy
441336
Special Price 51,00 zł
Cena det.: 60,00 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Wydawca: IPN

"Prezentowany tom stanowi pokłosie międzynarodowej konferencji „Środowisko studenckie w krajach bloku sowieckiego 1945–1989” zorganizowanej w dniach 29 XI – 1 XII 2016 r. we Wrocławiu. Powyższa problematyka spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem badaczy z całego świata, na konferencję nadesłano blisko 80 zgłoszeń. Ostatecznie wzięło w niej udział 58 naukowców z 19 krajów, m.in. Polski, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Białorusi, Albanii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i Serbii. Tak zróżnicowana reprezentacja prelegentów dała sposobność spojrzenia na wiele zagadnień badawczych z perspektywy rożnych krajów. W naszym zamyśle było odnalezienie wspólnych zjawisk obecnych w ruchach studenckich w Europie Środkowo-Wschodniej, choć w równym stopniu zależało nam na uchwyceniu specyfiki społeczności studenckiej w poszczególnych państwach. Warto podkreślić niedostatek tego rodzaju badań komparatystycznych i to nie tylko w odniesieniu do środowiska studenckiego. Mamy nadzieję, że konferencja i niniejsza książka choć w niewielkim stopniu przyczyni się do wypełnienia tej luki. (ze wstępu)"

Cena det. 60,00 zł
Data wydania 2020-10-15
Rok wydania 2020
Wydawca IPN
Liczba stron 664
Oprawa Twarda
ISBN 9788380989917
EAN 9788380989917
Numer katalogowy 441336
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.