Gra powiem ci co widzę
Numer katalogowy
440427
Zestaw składa się 32 plansz z obrazkami przedstawiającymi obiekty z najbliższego otoczenia dzieci. Dzięki odpowiednio zadawanym pytaniom stymulujemy naukę mowy oraz ćwiczymy poprawne budowanie wypowiedzi. Zabawka pomaga w nauce nazywania rzeczy, czynności, określania położenia oraz cech przedmiotów, odróżniania liczby pojedynczej od mnogiej oraz tworzenia odpowiedniej formy gramatycznej wypowiedzi.
Zawartość opakowania:
32 plansze z obrazkami na 16 tablicach,
instrukcja.
wiek: +1
liczba graczy: +1
| Cena det. | 36,00 zł |
|---|---|
| Wydawca | ALEXANDER GRY |
| Format | 190 x 285 |
| EAN | 5906018017700 |
| Numer katalogowy | 440427 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











