Angielski 50+ English 50+
Angielski 50+ English 50+ poziom podstawowy to podręcznik do nauki języka angielskiego dla osób w tytułowym wieku 50 plus, dopiero zaczynających swoją przygodę z językiem angielskim. Może on być wykorzystywany zarówno na kursach językowych dla seniorów, jak i do samodzielnej nauki w domowym zaciszu.
Co sprawia, że jest to wyjątkowy podręcznik są:
Tłumaczenia na język polski – wszystkie polecenia i objaśnienia gramatyczne przetłumaczone są na język polski. Dołączona do podręcznika płyta CD zawiera, poza nagraniami, słowniczek wszystkich wyrazów pojawiających się na stronach tej książki.
Powtórzenia – słownictwo, gramatyka i zadania – oparte na podobnym schemacie – powtarzają się w kolejnych rozdziałach. Ma to pomagać w zapamiętywaniu nowego materiału.
Jasny układ – podręcznik wydrukowany jest na białym papierze, ma dużą czcionkę. Brakuje w nim zdjęć, za to ilustrują go piękne i zabawne rysunki wykonane przez jedną z autorek – Hannę.
Płyta CD – dołączona do podręcznika płyta zawiera nagrania tekstów wprowadzających i dialogów. Czytane one są przez lektora w wolnym tempie, ułatwiającym swobodne śledzenie tekstu podczas słuchania.
Inspiracja – każdy rozdział zaczyna się tekstem wprowadzającym, zainspirowanym prawdziwą historią osoby, która w starszym wieku rozpoczęła niezwykłe hobby, lub pozostała aktywna przez całe życie. W każdym z nich zaprezentowane są nowe słówka, wyrażenia i struktury gramatyczne, na których koncentrować się będzie dany rozdział. Być może te krótkie teksty zainspirują osoby korzystające z podręcznika, do odkrywania nowych zainteresowań i przeżywania wspaniałych przygód.
Aleksandra Kowalska-Hansen i Hanna Kowalska to siostry, pełne pasji nauczycielki języka angielskiego, artystki i rodowite Wrocławianki. Obie ukończyły filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim i swoje prace magisterskie napisały na temat sposobu, w jaki seniorzy uczą się języków obcych. Pomysł na stworzenie podręcznika idealnie dopasowanego do potrzeb starszych studentów powstał podczas ich pracy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.
| Cena det. | 60,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2020-08-24 |
| Rok wydania | 2020 |
| Autor | Aleksandra Kowalska-Hansen |
| Ilustrator | Hanna Kowalska |
| Wydawca | rozpisani.pl |
| Format | 205 x 285 mm |
| Liczba stron | 212 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788395251405 |
| EAN | 9788395251405 |
| Numer katalogowy | 436768 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











