Lift-the-flap word book
Numer katalogowy
431438
Children can have fun matching words to pictures in this charming flap book. Each delightful scene is filled with picture flaps to lift to reveal words underneath, while word flaps can be lifted to see pictures. An ideal way for beginner readers to practise word recognition, while providing plenty for pre-readers to find, name and talk about.
| Cena det. | 52,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2010-01-01 |
| Rok wydania | 2010 |
| Autor | Felicity Brooks |
| Wydawca | Usborne |
| Format | 2.0 x 26.0 cm |
| Liczba stron | 16 |
| Oprawa | Twarda |
| ISBN | 9780746099155 |
| EAN | 9780746099155 |
| Numer katalogowy | 431438 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.
















