Kardiologia zabiegowa. W gabinecie lekarza specjalisty.
SPIS ROZDZIAŁÓW
Słowo wstępne
Prof. dr hab. n med. Andrzej Wysokiński
1. Angioplastyka wieńcowa z wykorzystaniem lasera ekscymerowego (ELCA)
dr hab. n. med. Piotr J. Waciński, prof. dr hab. n med. Andrzej Wysokiński
2. Przezskórne leczenie niedomykalności zastawki mitralnej – stan obecny i perspektywy
dr hab. n. med. Piotr J. Waciński, dr hab. n. med. Jerzy Pręgowski, prof. dr hab. n med. Andrzej Wysokiński
3. Przezskórne zabiegi zamykania ubytków i przetrwałego otworu owalnego w przegrodzie międzyprzedsionkowej
dr n med. Dariusz Łukasik, dr n med. Sylwia Łukasik
4. Zamykanie uszka lewego przedsionka
dr hab. n. med. Tomasz Zapolski, prof. dr hab. n med. Andrzej Wysokiński
5. Przezskórna implantacja zastawki aortalnej TAVI
dr hab. n. med. Andrzej Madejczyk
| Cena det. | 94,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2020-02-28 |
| Rok wydania | 2020 |
| Autor | Andrzej Wysokiński |
| Wydawca | PZWL |
| Seria | W gabinecie lekarza specjalisty |
| Format | 150 x 235 mm |
| Liczba stron | 108 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788320059717 |
| EAN | 9788320059717 |
| Numer katalogowy | 421745 |
| Wydanie | wydanie 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.


























