Myśląc o Polsce

Numer katalogowy
420508
Cena det.: 38,00 zł
Dostępność: Niedostępne
Autor: D. Grabowski
Wydawca: Grabowski D

Fascynująca książka „Myśląc o Polsce” Dariusza Grabowskiego, znanego polityka, przedsiębiorcy i posiadacza stopnia doktora ekonomii nadanego przez Uniwersytet Warszawski, jest warta poświęcenia czasu na przestudiowanie jej ponad 400 stronicowej objętości zarówno „ bezpośrednio” dla prezentowanych w niej opinii i analiz, ale - i co może ważniejsze -„pośrednio” dla odsłanianej tym mentalności sektora małych i średnich przedsiębiorstw i ich kapitanów- drobnych polskich przedsiębiorców.

Cena det. 38,00 zł
Data wydania 2020-01-24
Rok wydania 2019
Autor D. Grabowski
Wydawca Grabowski D
Liczba stron 420
Oprawa Miękka
ISBN 9788364037337
EAN 9788364037337
Numer katalogowy 420508
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.