Wszystko już było
Numer katalogowy
419506
Kamila Ciołko-Borkowska urodziła się 31 grudnia 1985 roku na Mazurach. Cóż, jeszcze dzień i byłaby rok młodsza. Ale nie wytrzymała. Do dziś dzień jest impulsywną i nieuleczalną optymistką. Jest zakochana w słowach, tych pisanych, ale i tych mówionych. Tworzy dużo, większość do szuflady. To przez jej rozbuchane ego. Jednak niektórymi owocami swej twórczości dzieli się z innymi na swoim blogu, stronie autorskiej i w audycji radiowej Bibliotekarium.pl. Teraz zdecydowała się na ten krok. Przed wami jej pierwszy tomik "Wszystko już było", bo czyż nie?
| Cena det. | 26,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2019-01-01 |
| Rok wydania | 2019 |
| Autor | Kamila Ciołko-Borkowska |
| Wydawca | Mamiko |
| Format | 15.0 x 21.0 cm |
| Liczba stron | 68 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788365795625 |
| EAN | 9788365795625 |
| Numer katalogowy | 419506 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.












