Organizacja i prowadzenie prac związanych z przeładunkiem oraz magazynowaniem towarów i ładunków w portach i terminalach AU.34 Podręcznik. Część 2
Podręcznik do nauki zawodu technik eksploatacji portów i terminali zawiera treści z zakresu kwalifikacji AU.34 (Organizacja i prowadzenie prac związanych z przeładunkiem oraz magazynowaniem towarów).
W publikacji przedstawiono ogólne wiadomości na temat ładunków w transporcie, organizacji procesu magazynowania oraz obsługi procesu transportowego.
Szczególną uwagę poświęcono dokumentacji dotyczącej organizacji i realizacji działalności transportowej w portach i terminalach. Zagadnieniom związanym z problematyką ładunków nadano formę teoretyczno-praktyczną.
Podręcznik składa się z trzynastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera definicje, przykłady oraz ćwiczenia do wykonania na zajęciach lekcyjnych lub w domu, a także propozycje tematów do dyskusji. Na końcu książki zamieszczono wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.
| Cena det. | 64,80 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2019-01-01 |
| Rok wydania | 2019 |
| Wydawca | WSiP |
| Format | 17.0 x 24.5 cm |
| Liczba stron | 512 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788302181979 |
| EAN | 9788302181979 |
| Numer katalogowy | 411544 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











