Doom Pipe - 1

Numer katalogowy
392733
Cena det.: 25,00 zł
Dostępność: Niedostępne
Scenarzysta: Henryk Glaza
Wydawca: Niezależne
Seria: Doom Pipe

DOOM PIPE - mieszanka opowieści niesamowitych, spod znaku grozy i czarnego humoru.

Dwie historyjki:

  1. Wymiana - scen. i rys. Henryk Glaza
  2. Płać - scen Henryk Glaza, rys. Tomek Kaczkowski

 

Tomasz Kaczkowski – urodzony w 1978 roku, ilustrator, grafik, autor komiksów i wokalista zespołu Wieże Fabryk, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. 
Wraz z Bartoszem Sztyborem zdobył drugie miejsce w konkursie na komiks dla dzieci im. Janusza Christy, co zaowocowało superbohaterską serią komiksową Niezła draka, Drapak!.
Jako kolorysta dołączył w 2017 do ekipy "Misia Zbysia" i wspólnie przygotowali album "Detektyw Miś Zbyś. Skarb kapitana Czarnofutrzastego". Od 2018 razem z Henrykiem współtworzy komiksowy kolektyw Doom Pipe.
Publikuje komiksy w zinach takich jak "Mydło", "Warchlaki", "Brudno", "Doom Pipe".
http://kaczkowski.net
 
Henryk - grafik, storyboardzista, autor komiksów. Samouk. Zadebiutował albumem Tylko Spokojnie, który był nominowany do tytułu Albumu Roku na Festiwalu w Łodzi. Dwukrotnie zdobył Grand Prix na Festiwalu w Łodzi, za krótkie formy narysowane do scenariuszy Bartosza Sztybora. Zdobywca Złotego Kurczaka Rysownik Roku 2018 za UnderHogs do scenariusza Łukasza Kowalczuka. Publikuje w miesięczniku "PISMO" oraz zinach"Biceps", "Warchlaki", "Mydło". Współautor i współpomysłodawca kolektywu DOOM PIPE. 
Mieszka w Gdańsku.
www.facebook.com/Henryk.ART/
Cena det. 25,00 zł
Data wydania 2019-03-29
Rok wydania 2019
Scenarzysta Henryk Glaza
Ilustrator Tomasz Kaczkowski, Henryk Glaza
Wydawca Niezależne
Seria Doom Pipe
Format B5
Liczba stron 16
Oprawa Miękka
Druk kolor
EAN EAN392733
Numer katalogowy 392733
Wydanie I
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.